Jdi na obsah Jdi na menu
 


První informace

     Škola v přírodě se koná ve dnech 6.června do 13.června v Jiřetíně pod Jedlovou. Odjezd je v sobotu ráno - hodina odjezdu bude upřesněna, ale nikomu neujedeme - od budovy školy. Spolu s námi jedou žáci ze Základní školy v Chlumíně.

Cena za dopravu, ubytování a stravu je 2 390,- Kč.  Záloha 1000,- Kč. Kapesné dobrovolné. Kdo chce, vloží do peněženky dítěti lísteček, kolik má peněz. 

Co nejdříve je potřeba odevzdat přihlášku s potvrzením o bezinfekčnosti a do odjezdu navštívit lékaře pro potvrzení zdravotního stavu dítěte. Všechny léky, které dítě bere, pečlivě sepište, léky podepište a uveďte způsob dávkování. Děti mi je odevzdají před odjezdem u autobusu. Pokud dáte dítěti dietní potraviny /vlastní chléb, ovoce, zeleninu, Ramu, sýr, .... /, odevzdají mi je po příjezdu a uložím je v ledničce. O zdravotní stav dětí bude pečovat zdravotnice z Chlumína pod mým dohledem. 

Před odjezdem děti odevzdají u autobusu nebo hned první den v chatě zdravotní průkaz pojištěnce nebo jeho kopii. 

Děti mohou mít s sebou mobilní telefony a jiné přístroje na vlastní zodpovědnost. Za cenné věci, které nejsou uloženy u vyučující, nebereme odpovědnost a jejich ztráta nebude nahrazena. Mobilní telefon by však neměl být zdrojem zbytečného tesknění, psaní smutných SMS, čekání na každodenní hovor od rodičů, sledování nepřijatých hovorů atd. Potom by způsobil spíše více zla než dobra. 

Telefon na učitelku 737909734 

Pokud se mi  podaří připojení na internet  v místě (a dělám všechno pro to, aby se podařilo), můžete s denním zpožděním sledovat fotky i zprávy ze školy v přírodě na těchto stránkách.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář