Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam věcí - věci dětem ukažte, ať je znají a ukládejte je do tašky s nimi. Nedávejte, prosím, dětem úplně nové věci. Mějte také na paměti, že zavazadla na pokoj si děti nosí samy s pomocí učitelky. Přizpůsobte velikost a hmotnost zavazadla tomuto faktu.
Oblečení na cestu a na výlety                                                    Do tašky, kufru: 7x osobní spodní prádlo, 7x ponožky, 3x trička, 1x mikina, 1x tepláky do budovy, 1-2x tepláky na ven, které se mohou umazat, slabší bunda na ven, pláštěnka /ověřit velikost/ nebo nepromokavá bunda, pevné tenisky na ven a výlety, kšiltovka, čelenka, pyžamo - 1x, hygienické potřeby - ručník na tělo a na hohy, mýdlo, hřeben, kartáček, pasta, kapesníky papírové, toal.pap., igelitová taška na špinavé prádlo, psací potřeby, pastelky, blok, dopisní potřeby, pohledy, adresy, kniha, hry, hračky, plyšáček, baterka, pamlsky - sušenky, bombóny, čokoláda, penězenku s kapesným, zdravotní průkaz, léky v igelitovém sáčku se jménem a popisem užívání, popř. zvláštní zpráva pro zdravotníka a učitelku, karnevalovou masku - jednoduchý převlek, popř.CD nebo MC ne diskotéku, bačkory nebo pantofle                                                                                        

Do batohu - láhev s pitím dobře uzavřená, svačina na cestu /oběd bude po příjezdu/, drobné sladkosti, hračka na cestu, igelitové sáčky na zvracení, prášek, pokud je někomu špatně. V případě nevolnosti autobus zastaví. Cesta trvá asi 2 a půl hodiny.

Potvrzení lékařky o zdravotním stavu - platí 1 rok a je ho možné použít z loňska, jestliže žák byl na letním táboře. Letošní potvrzení použijete také na letní tábor. Přines do školy před odjezdem.

Po návratu ze školy v přírodě každé dítě může dostat potvrzení o účasti. Toto potvrzení je určeno pojišťovně, která v předešlých letech část výdajů hradila.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář